Це перший етап процедури екстрадиції. Американці мають наміри пред’явити йому обвинувачення у порушенні авторських прав та відмиванні грошей.
Нагадаємо, що харківчанина Артема Вауліна 21 липня 2016 року було затримано польськими прикордонниками в аеропорту ім. Шопена у Варшаві. За словами генеральної прокуратури США, Ваулін у 2008 році виклав у вільний доступ до  системи BitTorren сотні мільйонів файлів з музикою та фільмами, комп’ютерними іграми і телепрограмами, також надав доступ для їх скачування. Збитки правовласників склали 1 млрд. доларів США. В США українцю загрожує до 5 років позбавлення волі за порушення авторських прав та до 20 – за відмивання грошей.
Відповідно статистики, торрент-ресурс KickassTorents щомісяця мав до 50 млн. інтернет-користувачів. Станом на липень 2016 року сайт займав 68 місце у світі за відвідуваністю згідно з глобальним рейтингом Alexa.
Разом з тим, не зважаючи на те, що за прийнятою у злодіїв та шахраїв звичкою прикидатися дуже хворими після арешту і «відкидатися на больничку», Варшавський суд все ж таки прийняв рішення про екстрадицію громадянина Вауліна.
Є надія, що справедливість візьме гору.

Посилання: http://censor.net.ua/news/430221/sud_v_varshave_soglasilsya_vydat_ssha_ukraintsa_vaulina_obvinyaemogo_v_piratstve