За повідомленням Мінекономрозвитку, 7 лютого 2018р. на засіданні Кабінету міністрів України уряд створив Раду з питань інтелектуальної власності.
Рада здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Вона діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабміні. Очолить Раду перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.
До складу Ради увійдуть 30 осіб, серед яких: очільники центральних органів виконавчої влади, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.
Основними завданнями функціонування Ради є:

координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності;
визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності;
розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності тощо.
Посилання: https://glavcom.ua/news/v-ukrajini-zyavilasya-rada-z-pitan-intelektualnoji-vlasnosti-471931.html