За результатами зустрічей у Вашингтоні представника Міністерства економічного розвитку й торгівлі України з представниками Офісу торгового представництва США зазначено, що є позитив щодо зрушень в Україні в питанні забезпечення прав інтелектуальної власності. Також, очікується прийняття конкретних кроків з боку України, щоб виключити її зі списку країн з високим рівнем інтернет-піратства.
Зазначено, що американська сторона, в принципі, позитивно оцінює зрушення України як на законодавчому рівні, так і реальну боротьбу з інтернет-піратством. При цьому звертається увага, передусім, на три ключових питання: боротьба з піратством, колективне управління правами інтелектуальної власності та легалізація програмного забезпечення Microsoft на рівні державної влади.
У США визнають, що українська сторона зробила багато за останні роки, втім треба ще докласти чимало зусиль, зокрема – прийняття законопроекту про колективне управління правами інтелектуальної власності у другому читанні. Після того, як цей закон буде прийнятий, Україна матиме шанс перейти у watch list, тобто в першу групу списку. Щоби Україну повністю виключили з цієї доповіді, потрібно легалізувати програмне забезпечення в державних органах влади, де 37% продовжує бути піратським. 
Посилання: https://glavcom.ua/news/sshachekayutvidukrajinikonkretnihkrokivuzahistiintelektualnojivlasnosti-479578.html