Центральний орган виконавчої влади Китаю по захисту прав інтелектуальної власності – Державне управління у справах авторського права КНР – в рамках реалізації спеціальної кампанії по боротьбі з онлайн-піратством закрив в липні-листопаді 2016 року 290 піратських сайтів, на яких був представлений піратський контент, включаючи аудіовізуальні та музичні твори, книги, програмне забезпечення та інші матеріали.
За цей період було розглянуто 514 адміністративних справ, загальна сума штрафів склала більше півмільйона доларів США. На розгляд судів було передано 33 кримінальних справ, сукупний розмір матеріальних збитків по яких склав майже 29 млн. доларів США.

Довідка: у 2016 році судами України розглянуто 11 кримінальних проваджень за фактом порушення авторського права (ст. 176 КК України), сукупний розмір матеріальних збитків по яких склав майже 900 тисяч грн. Стосовно розглядів українськими судами адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушеннями прав на об’єкти права інтелектуальної власності, інформації, на жаль, не знайдено.
Посилання: 
http://news.finance.ua/ru/news/-/391715/kitaj-zakryl-290-piratskih-internet-sajtov-v-proshlom-goduhttp://www.reyestr.court.gov.ua/