Новини

Після закриття ряду піратських онлайн-кінотеатрів, багато користувачів перейшли на легальний контент в інтернеті. Аналітична компанія «Gemius Україна» оприлюднила дослідження за жовтень 2016 року про те, хто и де дивиться новинки кіно, і це, на жаль, не завжди офіційні ресурси.
Зазначено, що аудиторія таких сайтів щомісяця складає 7,6 млн. українських користувачів тільки на ПК, що є близько 41,7% всієї інтернет-аудиторії України.
Найбільш популярним визначено піратський ресурс Kinogo.co (4,3 млн. осіб). На другому місці за популярністю – вже 
закритий EX.UA (2,9 млн.). Далі ідуть Megogo.net (2,2 млн. – 12,1%), My-hit.org (2 млн. – 10,8%), Seasonvar.ru (1,6 млн. – 8,7%).
За даними дослідження Gemius основну аудиторію глядачів складає молодь: 62,1% користувачі віком від 14 до 34 років. Аудиторія від 35 до 44 складає 19,2%. Користувачів від 45 до 54 років – 10,4%, а старше 55 років – всього 8,3%. При цьому сільських мешканців всього 20,7%, всі інші – мешканці міст.
Цікаво, що кожний третій з цієї аудиторії має вищу освіту, один з п’яти користувачів – спеціаліст, а кожний четвёртий – студент.
Посилання: 
http://tehnot.com/kto-i-gde-smotrit-video-onlajn-issledovanie-gemius-ukraina/
P.S. УАПА сподівається, що державні органи, які здійснюють захист прав інтелектуальної власності, дадуть принципову правову оцінку діяльності зазначених у дослідженні піратських ресурсів, тим більше, що збитки правовласників від діяльності цих «піратів» вираховуються у мільйони гривень.