Представники пошукових ресурсів Google і Bing підписали новий добровільних кодекс правил, розроблений Офісом інтелектуальної власності (IPO) за сприяння британського Міністерства культури, медіа та спорту (DCMS). Результатом підписання даного документа стане те, що нелегальні потокові платформи будуть тепер автоматично розміщатися внизу пошукової видачі. Передбачається, що нова угода ускладнить інтернет-користувачам можливість пошуку фільмів, спортивних програм і музики на нелегальних потокових платформах. Крім цього, підписання кодексу означає те, що користувачі будуть в більшості випадків направлятися на ресурси законних дистриб’юторів контенту.
Вважається, що інколи люди в результаті пошуку в мережі випадково потрапляють на ресурси з піратським контентом. Тому треба бути впевненим в тому, що результати, які потрапляють у верхні рядки видачі, є легальними. Це допоможе захистити як самих користувачів Інтернету, так і творців контенту.
За даними дослідження, проведеного IPO, 15% всіх британських користувачів – тобто, приблизно 6,7 мільйона – в період з березня по травень 2016 року хоча б раз дивилися піратський контент.

Посилання: http://mediasat.info/2017/02/21/google-bing-crackdown-pirate/