В рамках Київського міжнародного фестивалю реклами 31 травня 2018 проведений Круглий стіл рекламної галузі, який був організований Всеукраїнською рекламною коаліцією (ВРК), Ініціативою «Чисте небо» та Українською Антипіратською Асоціацією (УАПА).
З вступним словом до учасників звернувся генеральний директор ВРК Максим Лазебник і побажав корисного спілкування в обговоренні проблем з розповсюдженням реклами в інтернеті.  Модератором заходу був Андрій Осипов, адвокат, експерт Міжнародного республіканського інституту.

Катерина Федорова, керівник Ініціативи «Чисте небо» презентувала оновлений сервіс  http://blacklists.org.ua/ .
Ігор Михайлов, заступник голови УАПА ознайомив з результатами аналізу моніторингу реклами в інтернеті, яку здійснює УАПА.
Представники компанії Gemius (Польща) Марта Вєрчінська (Marta Wiercinska) і Гражина Бєньковська (Grazyna Bienkovska) розповіли про тенденції розміщення реклами на проблемних сайтах в Польщі і Україні, можливості моніторингу Gemius для рекламної галузі.
Програми з захисту інтелектуальної власності в ЄС (проекти EUIPO) презентував діючий голова торгівельної та економічної секції Делегації Європейського Союзу в Україні пан Жоселін Гуіттон (Jocelyn Guitton).
Один із керівників Trustworthy Accountability Group (TAG) Нік Стрінгер (Nick Stringer) ознайомив з анти піратськими програмами TAG.
Після презентацій, саме під час круглого столу, учасники обмінялися думками щодо подальших кроків боротьби з піратством в Україні, обговорили питання взаємодії гравців рекламного бізнесу з Ініціативою «Чисте небо»  та УАПА.