В МРАА (Motion Pictures Association of America, яка об’єднує найбільш відомі голлівудські компанії) склали на запит Офісу торговельного представника США (USTR)  оновлений список «найбільш відомих ринків». Такі списки допомагають формувати позицію Уряду США до іноземних країн в розрізі забезпечення дотримання норм авторського права.

В листі МРАА зазначається, що складений список далеко не повний, в ньому наведені найбільш відомі сайти, тим самим відображаючи проблему кричущих порушень авторського права в мережі інтернет.

В списку містяться добре відомі останніми роками торрент сайти ThePirateBay.org, Rarbg.to,  1337x.to, Rutracker.org, Torrentz2.eu, Xunlei Thunder.

Новою глобальною загрозою стає розповсюдження піратського контенту через нелегальні платформи IP- телебачення (IPTV), які пропонують доступ до викрадених сигналів та телеканалів через спеціалізовані інтернет портали, сторонні додатка або піратські пристрої.

Особливу увагу голлівудські компанії звертають на такі ресурси, як BestBuyIPTV.com, GoIPTV.me та TVMucho.com, зазначаючи, що більшість таких ресурсів отримують свої прибутки за рахунок  плати за підписку. Такі платформи пропонують можливість доступу до величезної кількості  телеканалів , а, також – до відео за запитом (VoD).

В іншому розділі списку наведені сайти з посиланнями та потокові : B9good.com, Cda.pl, Dytt8.net, Dy2018.com, Filmeseseriesonline.net, Fmovies.is/.to, Indoxx1.com, Kinogo.cc, Pelispedia.tv, Pelisplus.tv, Seasonvar.ru, Zimuzu.tv.

Пряме завантаження контенту або платформи з відео – це Openload.co / oload.tv, Rapidgator.net, Rapidvideo.com, Uploaded.net, Uptobox.com, а також російська соціальна мережа ВКонтакте (VK.com).

Один з розділів присвячений піратським пристроям та додаткам, між іншим – потоковим сет-топ-боксам, які дозволяють користувачам легко знаходити та переглядати потоковий піратський контент. Це такі пристрої, як 3DBoBoVR, TVPlus, TVBrowser, KuaiKan, які особливо популярні в країнах Азії.

Повний текст доповіді МРА доступний за посиланням http://mediasat.info/wp-content/docs/MPAA-2018-Notorious-Markets.pdf

 

Джерело: http://mediasat.info/2018/10/05/mpaa-2018-notorious-markets-ustr/