Національна поліція Іспанії в місті Малага провела спецоперацію в одному з магазинів, що належать інтернет-провайдеру, якого підозрювали в здійсненні піратської діяльності в сфері IPTV.
Розслідування показало, що інтернет-провайдер Y-Internet, яким керували два громадянина Великобританії, пропонував можливість нелегального доступу до онлайн-трансляцій понад 100 міжнародних платних телеканалів, включаючи трансляції матчів АПЛ, шляхом продажу на умовах оформлення річної передплати нелегальні пакети послуг IPTV величезній кількості які проживають в Малазі експатів, включаючи власників готелів, пабів і приватних осіб. При оформленні договору абонент отримував сет-топ-бокс, здатний без авторизації приймати сигнал кодованих платних каналів.
Розслідування було ініційовано Прем’єр-Лігою в рамках глобальної кампанії, спрямованої на припинення фактів нелегального поширення в мережі її контенту.
Слід зазначити, що власники магазину вжили заходів підвищеної безпеки від небажаних відвідувачів, зокрема – співробітниками поліції була виявлена система відеоспостереження, яка дозволила власникам нелегального бізнесу дізнатися про проведеному рейді і спробувати в віддаленому режимі видалити або пошкодити файли, інформацію про платежі і облікові записи абонентів.
Як зазначив директор юридичного департаменту Прем’єр-Ліги, такі рейди є позитивним прикладом і демонструють той факт, що правоохоронні органи серйозно ставляться до питань боротьби з піратством і правопорушеннями в мережі інтернет. Подібний підхід до вирішення проблеми має важливе значення для таких організацій, як Прем’єр-Ліга, оскільки модель її роботи передбачає існування легального ринку, продаж прав і захист інтелектуальної власності.

Посилання: http://mediasat.info/2017/02/14/spanish-police-iptv-pirates/