Рекомендації з забезпечення безпеки при попередженні і припиненні несанкціонованого відеозапису (камкордінг)

Персонал кінотеатру ні в якому випадку не повинен піддавати ризику себе або глядачів!

  • В касі та фойє кінотеатру повинна бути розміщені плакати та постери, в яких попереджається про заборону використання звуко- і відеозаписуючої апаратури, а також об’яви про проведення вибіркової перевірки сумок та верхнього одягу щодо наявності такої апаратури та про здійснення персоналом кінотеатру контролю в залі з використанням відповідних приладів та/або камер нічного бачення, що встановлені в залах, щодо виявлення випадків камкордингу.
  • Персонал кінотеатру повинен проводити перевірки щодо виявлення випадків звуко/відеозапису шляхом регулярних обходів в перші та останні 15-20 хвилин фільму, особливо в центральній частині зали. Використання приладів нічного бачення може бути дуже ефективне для виявлення фактів камкордингу.
  • В разі виявлення таких фактів працівники кінотеатру повинні негайно інформувати адміністрацію кінотеатру.
  • Адміністрація кінотеатру або особи, які відповідають за безпеку, повинні зупинити або завадити несанкціонованому відеозапису. Вони повинні ввічливо але наполегливо запропонувати підозрюваному вийти в фойє в їхньому супроводі.
  • В разі невиконання порушником законних вимог адміністрація повинна викликати поліцію. Одночасно необхідно зателефонувати до Української Антипіратської Асамблеї та повідомите про випадок несанкціонованого звуко/відеозапису.